auto tichý


default


Octavia II 1,9 TDI Elegance, navigace, serviska

R.v. 2007,1. majitel, najeto 22000 km, Servisní knížka, nehavarováno, stav - perfektní,ABS, airbag řidiče a spolujezdce, airbagy boční, ASR (protiprokluzový systém), autoalarm, autorádio, dálkově ovládané centrální zamykání, el. ovládání bočních oken, el. ovládání zrcátek, imobilizér, klimatizace automatická, kola z lehkých slitin, nastavitelný volant, navigační systém, palubní počítač, posilovač řízení, před
Cena: 399000
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
Octavia II 1,9 TDI Elegance, navigace, serviska

Fabia 1,2 Classic plus

R.v. 2003, najeto 127000 km.První majitel, servisní knížka, nehavarováno, stav - dobrý. airbag řidiče a spolujezdce, autorádio, centrální zamykání, el
Cena: 94000
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
Fabia 1,2 Classic plus

Octavia 1,9 SDI

R.v
Cena: 98000
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
Octavia 1,9 SDI

Fabia 1,4 MPI, comfort

R.v 2001, najeto 93900 km, airbag řidiče a spolujezdce, autorádio, dálkově ovládané centrální zamykání, el. ovládání bočních oken, imobilizér, kazetový přehrávač, nastavitelný volant, posilovač řízení, před
Cena: 95000
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
Fabia 1,4 MPI, comfort

Renault Grand Scénic 1,6 16V benzín

9.3.2010 - 18:14
Renault Grand Scénic 1,6 16V benzín- 83 kW, r. 9/2004, nebourané, najeto 133 460 km , servisní knížka -servis Renault-již po rozvodech, 1 majitel v Čr, 7 sedadel, stříbrná metalíza- nádech do modra, 6 x airbag, ABS, autorádio, CD přehrávač, senzor světel, senzor deště, dálkově ovládané centrální zamykání,startování tlačítkem - karta, elektrická ruční brzda, el. ovládání oken, el. ovládání zrcátek, imobilizér, manuální klimatizace, posuvný box mezi sedadly se zásuvkou 12V, manuální převodovka, multifunkční volant, nastavitelný volant, otáčkoměr, palubní počítač, tónovaná skla, venkovní teploměr, zadní stěrač, deaktivace airbagu spolujezdce, mlhovky, druhé interiérové zrcátko- na zadní sedačky, hasicí přístroj, roletky zadních oken,systém kontroly tlaku v pneumatikách, elektricky zatmívací vnitřní zpětné zrcátko, detekce otevřených dveří , nezapnutých pásů,Izofix - 3x- pro uchycení dětských sedaček pevně k vozu -sedadlo spolujezdce a dvě zadní krajní sedadla,..... ..TK + Emise do 2/ 2012. Velmi dobrý stav, nutno vidět.Tichý, čistý a úsporný vůz. Cena 195 000 Kč.
Více foto mailem. Na přání mohu nafotit jakýkoli detail
Cena: 195000
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
Renault Grand Scénic 1,6 16V benzín

Sběratel koupí za nejvyšší ceny obrazy - Praha

Koupím obrazy malířů: bauch, blažíček, bukovac, boettinger, beneš, brožík, bubeníček, čapek, dvorský, dědina, filla, fiala, foltýn, gross, havránek, heřman, honsa, holub, havelka, hudeček, jambor, janeček, justitz, jelínek, kaván, kalvoda, král, kuba, kubín, kubišta, knüpfer, lolek, langer, lebeda, macoun, marold, mařák, mervart, mucha, navrátil, nejedlý, nowak, oliva, obrovský, panuška, preisler, procházka, radimský, slavíček, šetelík, šíma, špillar, šimon, špála, tichý, ulmann, ullík, úprka, vacátko, wiesner, zrzavý, ženíšek a další. U cizích autorů mám zájem o autory německé, rakouské, polské, madarské a slovenské jakožto i obrazy nesignované. Platba ihned v hotovosti. Korektní jednání
Cena:
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
nopic

Holící strojek Philips HQ 6900/16, 3-frézkový - Budišov

Prodám nový holicí strojek zn. Philips HQ 6900/16, 3-frézkový, plovoucí nerez. ,hlavy, automatické přizpůsobení konturám obličeje a krku, systém Super Lift & Cut - systém s dvojitým břitem nadzvedává vousy pro pohodlné oholení pod úrovní pokožky, tichý chod/bez vibrací, ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadné používání. Nevyužitý - mám 2. Pův. cena - 1290,-Kč, nyní levně
Cena:
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
nopic

Profi zouvač-vyvažovač-zdviž-kompresor - Pelhřimov

Velmi tichý 3 pístý kompresor 3kw - 380v -29000ltr/hod -nádrž 130ltr. Cena 18000kč. 3písty -7.5kw- 380v -68000ltr/hod -nádrž 210ltr. Cena 21000kč. Poloautomat přezouvač 10"-24" za 25200kč pný automat vyvažovač 10"-24" za 28000kč zouvač+vyvažovač za 50000kč. ! Zdviž dvousloupá nos. 3t za 45400kč-4.2t Za 49500kč. Pneuservis. El. Hydraulický zvedák za 42000kč. Stroje jsou nové plná 2letá záruka -servis. Ceny jsou kpnečné včet. Dph
Cena:
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
nopic

DIAMANTOVÁ SEKERA+ZVÍŘÁTKA A PETROVŠTÍ+NA LODI. 3xdětskákniha - Kladno

3 X DĚTSKÁ KNIHA Na lodi za pohádkou Bass Eduard ilustrace Jiří Běhounek, 117 stran, původní vazba s obálkou 8°, obal opotřeboavný viz. obr. jinak velmi dobrý stav VydavaSNDK, Praha Rok vydání: 1969 Název: Diamantová sekera Autor: vybral a přeložil Jaroslav Tichý Popis: Svět sovětů, Praha, 1964, uvnitř dobrý stav, orig. pevná vazba, desky slabě zašpiněné se skvrnami, , ilustrace-Vl. Brehovszký, 164 stran, Pohádky/Dětské, vybral a přeložil Jaroslav Tichý - Diamantová sekera Zvířátka a Petrovští a jiné pohádky ŘÍHA 1965, il. Marešová Dobrý stav, pevná vazba, na zadní desce skvrny. jinak uvnitř dobrý sta
Cena:
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
nopic

Citroen ZX 1.4i Break - Litomyšl

Výkon 55kw/75koní, 120nm. Najeto cca 179 000km. Nový motor před 2000km. Motor má najeto 50 000km, nové náplně, i v převodovce. Auto je po laku. Někde potřeba rozleštit, ale o to se postarám, nebo dám výraznou slevu. Nový přední nárazník s mlhovkami, koženkové tapecy, sedačky se sportovnějším bočním vedením, nové poloosy, na hagusech nové příčníky, nový dálkový centrál. Auto po celkové rekonstrukci. Garážovaná jak v létě, tak v zimě. V zimě minimálně jetá. Zimní gumy Barum Polaris2, nové poklice. Rok 1997, ABS, posilovač řízení, el. šíbr, kódový imobilizér, airbag, elektrická okna a zrcátka, příprava pro autorádio, přední nové repro, vzadu ovály na platě, možnost vyndat a osadit roletou, která je nyní posunutá. Přední sportovní maska, duplex výfuk(je tichý, na originálním tlumiči), hliníkové pedály. Vzadu nově dělané brzdy z ložiskama. Rozvody při 165000. Jsem ochoten o ceně jednat. SPĚCHÁ
Cena:
Kontakt:
>>> Detaily se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům <<<
nopic



auto tichý